יולי 30, 2023
בלוג

דף הבית הוא הלובי של האתר, המקום שבדרך כלל מגיעים אליו לחפש מידע, מוצר, תוכן, כאשר המטרה שלשמו הוקם האתר הוא לגרום ללקוח לפנות אליכם, כיצד אפשר להניע אותו לפעולה כבר בדף הבית

שימוש בפניה ישירה לפעולה, התקשרו, שתפו, מלאו פרטים, הרשמו בכדי לקבל…, הזמינו … וכו', ההנחיות צריכות להיות ברורות, אם אתם מציעים הטבה, הלקוח צריך לדעת בדיוק מהי וכיצד הוא מקבל אותה, המסר צריך להיות ממוקד וברור והאפשרות לפעולה היא חלק מהטקסט המקדים לו. המסר על הכפתור יכול להכיל את ההצעה שלכם כגון "לקביעת פגישת יעוץ חינם" או "לקבלת הצעה ייחודית עכשיו", טקסטים שהם יותר מזמינים מברירת המחדל "שליחה".

שימוש בטפסים: אם בחרתם בהתקשרות דרך טופס אז צמצמו את השדות לשניים עד שלושה שדות , הכפתור צריך להיות בולט ונגיש וניתן להשתמש באייקון להדגיש את הפעולה הרצויה, חיצים עושים את הפעולה בהצלחה מרובה (ניתן להשתמש גם באפקטים שונים למשיכת העין לאזור הכפתור), שימוש בצבעים יש לו משמעות גדולה בהתאמה לאופי הקהל ולאופן הפעולה, הוא חייב להתאים לעיצוב אך גם לבלוט.

טלפון להתקשרות: לחיצה על הטלפון בנייד מעבירה את הנייד למצב של שיחה, בלחיצה כפתור הלקוח יכול להתקשר אליכם, תוודאו שמספרי הטלפון באתר הם קליקבילים, כלומר, הקליק עליהם מוביל ליצירת שיחה, והמיקום של מספר הטלפון בולט ונגיד, לידו ניתן להשתמש באייקונים שונים של טלפון ובטקסט להנעה לפעולה, לדוגמא: "חייגו עכשיו"

כפתור וואטסאפ: כפתור אשר פותח את חלון ההתקשרות של וואטסאפ ישירות לחשבון שלכם, לרוב תהיה שם הודעה מוכנה המותאמת לפעילות העסק, בכדי שהגולש רק ילחץ על שליחה, היתרון בוואטסאפ הוא קלות השימוש וגמישות בזמן שליחת ההודעה, אתם תחזרו ללקוח בשעות הפעילות של העסק, חשוב גם לציין את שעות הפעילות וזמן חזרה על מנת לא לייצר אכזבה אצל הלקוח.

ניסיון וטעייה, אין ולא יכולה להיות התחייבות חד משמעית שדברים יעבדו, לשם כך צריך לנסות ולהיות מוכנים לשנות ולשפר כל הזמן, לפעמים שינוי קטן יוצר את כל ההבדל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מעוניינים לבנות אתר או דף נחיתה?

אשמח לעזור

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!

    הסטודיו של שרית - הוא הסטודיו שלי שבו אני יוצרת, מעצב, בונה, מטפלת באתרים ובעסקים שרוצים נוכחות אינטרנטית עם טכנולוגיה מתקדמת ומותאמת למוניטין העסק

    Scroll to top דילוג לתוכן