שירות מקצועי ואיכותי

אודות סטודיו שרית

מי אני

שמי שרית להב, פתחתי את סטודיו שרית בשנת 2004 ומאז אני עוסקת בבנייה ועיצוב אתרים ובמתן פיתרונות דיגיטלים לעסקים, תוך כדי התעדכנות תמידית בתוכנות החדשניות ביותר והתמקצעות בקשת רחבה של תוספים הנחוצים לתפקוד יעיל של אתר.

האינטרנט הוא כלי חשוב וחזק לקידום העסק וחשוב שיתן מענה לצרכים של העסק שיפגשו את הצרכים של הלקוח, אני עוסקת בתרגום חשיבה שיווקית לסידור עיצוב האתר והנראות שלו בשטח בכדי לתת את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

מתמחה בוורדפרס ויודעת לתת מענה מדוייק לכל צורך או בקשה, בין אם זה אתר חדש לחברה שרק נפתחה או שידרוג עיצוב לאתר קיים, הכנסת תכנים, פיתרון לתקלות בצד השרת ובצד הלקוח, הכנסת תוספות חדשות לאתר כגון כפתור וואטסאפ או פופאפ, הקמת חנויות און ליין כולל אפשרויות סליקה שונות, הפיכת תבניות עיצוב מאנגלית לעברית, הכנסת תרגום, עידכון תקופתי של וורדפרס ותוספים, ועוד...

אני עובדת בשיתוף פעולה עם מקדמים, כותבי תוכן, צלמי וידאו, אחסון אתרים, אשר משלימים את עבודתי ונותנים מענה כולל לשיווק האתר במקום אחד.

היתרון להיות יחודי

בין שרותי הסטודיו

אתרי תדמית

אתר הוא הלובי האינטרנט של כל עסק, תפקידו לספק מידע על העסק עם האווירה הנכונה וחווית משתמש טובה ע"י סידור נכון של התכנים. 
בבניית האתר נדגיש איכויות העסק אשר מבדלות אותם מהמתחרים, ניצור עניין בשימוש בתמונות וסירטונים להבלטת מסר, ונניע לפעולה באפשרות לתקשורת מהירה.

לצפיה בדוגמאות
.01
חנות וירטואלית

חנות וירטואלית המשמשת להצגה ומכירת מוצרים מחולקת לפי קטגוריות, בדגש על חווית משתמש עם הצגת המוצרים בצורה ויזואלית מרשימה.
מגוון אפשרויות סליקה, גישה נוחה לתשלום, הוספת מוצרים נלווים, אפשרות לוריאציות שונות לכל מוצר, משלוח לפי פרמטרים שונים, הוספת וידאו וחוות דעת לכל מוצר.

לצפיה בדוגמאות
.02
דפי נחיתה

עיצוב דפי נחיתה לקמפיינים במדיה החברתית או בגוגל, מטרת הדפים לאסוף לידים איכותיים לדיוור או תקשורת מיידית עם לקוח מעוניין, הדף צריך להיות מעוצב בהתאם למיתוג החברה וממוקד לקידום מוצר או שירות, ניתן להוסיף טופס וטלפונים ליצירת קשר, ניתן לחבר את הדף לאתר קיים למידע נוסף אך עדיף שלא יהיה חלק מהאתר כדי למקד את הפנייה.

לצפיה בדוגמאות
.03
מה לקוחותיי כותבים עלי

המלצות

הצטרפו להצלחה

בין לקוחותיי

ערוץ הקניות, נינג'ה קיוב, חברות סטארטאפ, יזמים, עורכי דין, הפקות וידאו, מנתחים פלסטים, חברות יעוץ ועוד

מעוניינים לבנות אתר או דף נחיתה?

אשמח לעזור

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!

    הסטודיו של שרית - הוא הסטודיו שלי שבו אני יוצרת, מעצב, בונה, מטפלת באתרים ובעסקים שרוצים נוכחות אינטרנטית עם טכנולוגיה מתקדמת ומותאמת למוניטין העסק

    Scroll to top דילוג לתוכן