אודות סטודיו שרית

אודות הסטודיו

סטודיו שרית הוקם בשנת 2004 על ידי שרית להב, המתמחה בעיצובים לאינטרנט, עם שנות נסיון וותק בעבודה מול מגוון חברות, תוך כדי התעדכנות שוטפת בטכנולוגיה המשתנה של האינטרנט.

מקצועיות בעיצוב נותנת נראות ייחודית לאתר או לדף נחיתה, מקצועיות טכנולוגית באה לידי ביטוי במערכות ניהול מתקדמות ונוחות להפעלה.

בין לקוחותינו:

ערוץ הקניות, חברות פירסום באינטרנט, סטארטאפים, עסקים קטנים ובינוניים, מטפלים.

לפרטים נוספים התקשרו: 050-7467556

חוות דעת

"understanding our needs"

Sarit did a few works for me in AIPM & Enzymotec Her job includes flash cards for Christmas, designing newsletters & helped us a lot understanding our needs in our website...

- RAN STAVSKY, SCM

"נותנת שירות מעולה"

שרית, מדהימה! נותנת שירות מעולה ועבודות באיכות שלא מביישת אף חברה! שרית תודה על ההזדמנות לעבוד איתך... כיף גדול‎‎...

- נדב דורון , NetMarketing פרסום ממומן

עיצוב והקמת אתרי אינטרנט

גיוון והתחדשות זה שם המשחק, כל עסק הוא עולם בפני עצמו ויש להתאים לו את האתר המתאים לקהל היעד שאליו הוא פונה, להבליט מסרים, לעודד הנעה לפעולה, וכל זאת בצורה שתעורר עניין ותשאיר את הגולש באתר.

עם השנים הטכנולוגיה משתנה וכך גם החברה שנתה את אופן פעילותה כדי להתאים את עצמה לצרכים המשתנים של הלקוחות ולטכנולוגיה העדכנית ביותר, האתרים כיום מותאמים לסלולר, מגיעים עם מערכות ניהול מתקדמות ומותאמות לגוגל.

דפי נחיתה

עיצוב דפי נחיתה לקמפיינים במדיה החברתית או בגוגל, מטרת הדפים לאסוף לידים איכותיים לדיוור או תקשורת מיידית עם לקוח מעוניין, הדף צריך להיות מעוצב בהתאם למיתוג החברה וממוקד לקידום מוצר או שירות, ניתן להוסיף טופס וטלפונים ליצירת קשר, ניתן לחבר את הדף לאתר קיים למידע נוסף אך עדיף שלא יהיה חלק מהאתר כדי למקד את הפנייה.

באנרים לקמפיין גוגל וקאברים לפייסבוק

עיצוב באנרים לקמפיין גוגל, יצירת עיצוב מקורי או התאמת עיצוב קיים לגדלים שונים, עיצוב קאברים לפייסבוק ויוטיוב, אנימייטד גיפ ועיצוב תמונה לפוסט

מחלקת דפוס

עיצוב פליירים, פולדרים, כרטיסי ביקור, רולאפ, קטלוגים ועוד