אודות סטודיו שרית

אודות סטודיו שרית

כבעלי עסקים אתם מתבקשים לשווק את העסק שלכם באופן תמידי, אחד הכלים העיקריים לשיווק הוא האתר שלכם, יש צורך בעדכון תכנים תמידי, הוספת דפים, תרגום, דפי נחיתה, החלפת באנרים, הוספת פופאפ, כפתור וואטסאפ, כפתור שיחה חוזרת, עדכון וורדפרס ותוספים, החלפת תבנית עיצוב וזה רק חלק מהדברים הנדרשים בתחזוק שותף של אתר האינטרנט, סטודיו שרית נותן פיתרונות דיגיטליים מקיפים בכל הקשור באתרי אינטרנט חדשניים ומובילים בשוק, לתת את הנראות הנכונה שתמצב את העסק בדיוק לקהל היעד הנכון לו ולתת את התמיכה התכנית לכל התוספות הנדרשות כדי לתת לגולש חווית גלישה טובה ונגישות מהירה לפנות אליכם.

הסטודיו שלי קיים משנת 2004, והתעדכן עם השנים בתוכנות הכי חדשניים, כיום הוורדפרס נותן מענה למגוון רחב של עיצובים ותכנות ברמה הגבוהה ביותר, אנו מספקים תוכנות אבטחה לאתר וחבילות עדכון וורדפרס ותוספים תקופתיות.

בין לקוחותינו:

ערוץ הקניות, חברות פירסום באינטרנט, סטארטאפים, עסקים קטנים ובינוניים, מטפלים.

לפרטים נוספים התקשרו: 050-7467556

חוות דעת

"שירות מעבר למצופה!"

הפעם הראשונה שעבדנו עם שרית היתה על פרוייקט מצומצם יחסית של הוספת חנות לאתר קיים. למרות שהיקף העבודה היה מצומצם אך דרש תיאומים וסנכרונים רבים -שרית נתנה לנו שרות מעולה עד השגת התוצאה הרצויה. בפעם השניה שעבדנו עם שרית בנינו איתה אתר מלא (www.ninja-cube.co.il). כל התהליך מעבודת העיצוב עצמה, דרך עמידה בלוחות הזמנים המאתגרים ועד לגמישות, זמינות וסבלנות ללקוח היו מעל ומעבר למצופה! השילוב של מקצועיות, איכפתיות וכישרון מיצרים תהליך נעים ותוצאה מעולה.

- עופר פלישר, 2ninja

"נותנת שירות מעולה"

שרית, מדהימה! נותנת שירות מעולה ועבודות באיכות שלא מביישת אף חברה! שרית תודה על ההזדמנות לעבוד איתך... כיף גדול‎‎...

- נדב דורון , NetMarketing פרסום ממומן

עידכון וורדפרס ותוספים

מתקפות על אתרי אינטרנט ישראלים קיים כל הזמן ובעיקר בימים המסומנים כרגישים במיוחד, השרתים ברובם מוגנים ברמה הגבוהה ביותר אך עדיין לא חסין מפריצות, ניתן לבצע פעולות גם ברמת ניהול האתר אשר יקשו על פריצת האתר.
עידכון וורדפרס ותוספים יש לבצע אחת לחודש, וורדפרס מוציא עידכוני אבטחה לפחות פעם בחודש, וככול שהוורדפרס יהיה יותר מעודכן כך יהיה יותר מאובטח.

דפי נחיתה

עיצוב דפי נחיתה לקמפיינים במדיה החברתית או בגוגל, מטרת הדפים לאסוף לידים איכותיים לדיוור או תקשורת מיידית עם לקוח מעוניין, הדף צריך להיות מעוצב בהתאם למיתוג החברה וממוקד לקידום מוצר או שירות, ניתן להוסיף טופס וטלפונים ליצירת קשר, ניתן לחבר את הדף לאתר קיים למידע נוסף אך עדיף שלא יהיה חלק מהאתר כדי למקד את הפנייה.

אתרי תדמית

אתר תדמית הוא הלובי האינטרנט של כל עסק, יש להתייחס אליו בהתאם, להיות זמין, לתת נגישות מהירה למידע, לספק את האווירה הנכונה כדי ליצור חווית משתמש טובה ולהניע לפעולה.
יצירת עיצוב מותאם עבור עסקים מדגיש איכויות אשר מבדלות אותם מהמתחרים, עם סידור נכון ולא מעמיס של תכנים, שימוש בתמונות וסירטונים להבלטת מסר, הוספת אפשרויות לתקשורת מהירה כגון כפתור וואטסאפ או שיחה חוזרת ועוד

חנויות וירטואליות וקטלוגים מקוונים

אתר תדמיתי עם חנות וורדפרס אשר ישמש להצגה ומכירת מוצרים בחלוקה לקטגריות וקטגוריות משנה, מיצוב האתר יהיה ברמת גימור גבוהה עם הצגת המוצרים בצורה ויזואלית מרשימה, ליצור חווית משתמש טובה.
מגוון אפשרויות סליקה, גישה נוחה לתשלום, הוספת מוצרים נלווים, אפשרות לוריאציות שונות לכל מוצר, משלוח לפי פרמטרים שונים, הוספת וידאו וחוות דעת לכל מוצר.