אודות

סטודיו שרית - בנייה ועיצוב אתרים

שמי שרית להב, פתחתי את סטודיו שרית בשנת 2004 ומאז אני עוסקת בבנייה ועיצוב אתרים ובמתן פיתרונות דיגיטלים לעסקים, תוך כדי התעדכנות תמידית בתוכנות החדשניות ביותר והתמקצעות בקשת רחבה של תוספים הנחוצים לתפקוד יעיל של אתר.

האינטרנט הוא כלי חשוב וחזק לקידום העסק וחשוב שיתן מענה לצרכים של העסק שיפגשו את הצרכים של הלקוח, אני עוסקת בתרגום חשיבה שיווקית לסידור עיצוב האתר והנראות שלו בשטח בכדי לתת את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

מתמחה בוורדפרס ויודעת לתת מענה מדוייק לכל צורך או בקשה, בין אם זה אתר חדש לחברה שרק נפתחה או שידרוג עיצוב לאתר קיים, הכנסת תכנים, פיתרון לתקלות בצד השרת ובצד הלקוח, הכנסת תוספות חדשות לאתר כגון כפתור וואטסאפ או פופאפ, הקמת חנויות און ליין כולל אפשרויות סליקה שונות, הפיכת תבניות עיצוב מאנגלית לעברית, הכנסת תרגום, עידכון תקופתי של וורדפרס ותוספים, ועוד…

אני עובדת בשיתוף פעולה עם מקדמים, כותבי תוכן, צלמי וידאו, אחסון אתרים, אשר משלימים את עבודתי ונותנים מענה כולל לשיווק האתר במקום אחד.

בין לקוחותינו

ערוץ הקניות, נינג'ה קיוב, חברות סטארטאפ, יזמים, עורכי דין, הפקות וידאו, מנתחים פלסטים, חברות יעוץ ועוד

צרו קשר

050-7467556 שרית

חוות דעת

"שירות מעבר למצופה!"

הפעם הראשונה שעבדנו עם שרית היתה על פרוייקט מצומצם יחסית של הוספת חנות לאתר קיים. למרות שהיקף העבודה היה מצומצם אך דרש תיאומים וסנכרונים רבים -שרית נתנה לנו שרות מעולה עד השגת התוצאה הרצויה. בפעם השניה שעבדנו עם שרית בנינו איתה אתר מלא (www.ninja-cube.co.il). כל התהליך מעבודת העיצוב עצמה, דרך עמידה בלוחות הזמנים המאתגרים ועד לגמישות, זמינות וסבלנות ללקוח היו מעל ומעבר למצופה! השילוב של מקצועיות, איכפתיות וכישרון מיצרים תהליך נעים ותוצאה מעולה.

- עופר פלישר, 2ninja

"נותנת שירות מעולה"

שרית, מדהימה! נותנת שירות מעולה ועבודות באיכות שלא מביישת אף חברה! שרית תודה על ההזדמנות לעבוד איתך... כיף גדול‎‎...

- נדב דורון , NetMarketing פרסום ממומן

עידכון וורדפרס ותוספים

אחת הפיתרונות הדיגיטלים שאני נותנת זה עידכון וורדפרס ותוספים, כדי לתת מענה למתקפות על אתרי אינטרנט ישראלים, האיום קיים כל הזמן ובעיקר בימים המסומנים כרגישים במיוחד, השרתים ברובם מוגנים ברמה הגבוהה ביותר אך עדיין לא חסין מפריצות, ניתן לבצע פעולות גם ברמת ניהול האתר אשר יקשו על פריצת האתר.
עידכון וורדפרס ותוספים יש לבצע אחת לחודש, וורדפרס מוציא עידכוני אבטחה לפחות פעם בחודש, וככול שהוורדפרס יהיה יותר מעודכן כך יהיה יותר מאובטח לחץ כאן למידע נוסף.

דפי נחיתה

עיצוב דפי נחיתה לקמפיינים במדיה החברתית או בגוגל, מטרת הדפים לאסוף לידים איכותיים לדיוור או תקשורת מיידית עם לקוח מעוניין, הדף צריך להיות מעוצב בהתאם למיתוג החברה וממוקד לקידום מוצר או שירות, ניתן להוסיף טופס וטלפונים ליצירת קשר, ניתן לחבר את הדף לאתר קיים למידע נוסף אך עדיף שלא יהיה חלק מהאתר כדי למקד את הפנייה. לחץ כאן לדוגמאות

אתרי חברה

אתר חברה הוא הלובי האינטרנט של כל עסק, יש להתייחס אליו בהתאם, להיות זמין, לתת נגישות מהירה למידע, לספק את האווירה הנכונה כדי ליצור חווית משתמש טובה ולהניע לפעולה. לחץ כאן לדוגמאות
בנייה ועיצוב אתר מותאם עבור עסקים מדגיש איכויות אשר מבדלות אותם מהמתחרים, עם סידור נכון ולא מעמיס של תכנים, שימוש בתמונות וסירטונים להבלטת מסר, הוספת אפשרויות לתקשורת מהירה כגון כפתור וואטסאפ או שיחה חוזרת ועוד

חנויות וירטואליות וקטלוגים מקוונים

אתר תדמיתי עם חנות וורדפרס אשר ישמש להצגה ומכירת מוצרים בחלוקה לקטגריות וקטגוריות משנה, מיצוב האתר יהיה ברמת גימור גבוהה עם הצגת המוצרים בצורה ויזואלית מרשימה, ליצור חווית משתמש טובה לחץ כאן לדוגמאות.
מגוון אפשרויות סליקה, גישה נוחה לתשלום, הוספת מוצרים נלווים, אפשרות לוריאציות שונות לכל מוצר, משלוח לפי פרמטרים שונים, הוספת וידאו וחוות דעת לכל מוצר.